Zasady dla zespołu
wzór do edycji

Zasady dla zespołu
wzór do edycji

KUP TERAZ!

69,00 

O produkcie:

Opis

„Nie musisz nic zmieniać, przetrwanie i rozwój nie są obowiązkowe…”

BeautyBoss! Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze – ten materiał jest dla Ciebie!

Profesjonalne i skuteczne zarządzanie zespołem to kluczowy aspekt dobrze prosperujących salonów beauty i jednocześnie najczęściej spotykany i największy problem, z którym borykają się BeautyBoss!

Możesz mieć świetnie urządzony i wyposażony salon oraz doskonałe produkty, a jednak sprzedaż Twoich usług będzie na niskim poziomie. Wielokrotnie powtarzasz członkom swojego zespołu, jakie powinny obowiązywać zasady obsługi gościa. Sama lub w uzgodnieniu z zespołem, często podczas wielogodzinnych narad, tworzysz reguły, które powinny obowiązywać w Twoim salonie, ale niewiele z tego wynika. Czy zastanawiałaś się dlaczego?

Nawet najlepiej zapowiadające się związki, relacje, biznesy, nie udają się, a nawet upadają tylko dlatego, że… brakuje właściwej, jasnej komunikacji! Zadbaj o nią! Powiedz głośno o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Zrobiłam za Ciebie analizę najczęściej spotykanych bolączek właścicieli miejsc beauty. POBIERZ:

13 KLUCZOWYCH ZASAD

To wyjątkowe, autorskie narzędzie, gotowe do wdrożenia od zaraz! To DOKUMENT, który powstał specjalnie dla BeautyBoss, na podstawie mojego kilkuletniego doświadczenia w budowaniu zespołów oraz na podstawie wielu obserwacji pracy w salonach w kraju i za granicą, a także konsultacji z najlepszymi specjalistami od HR i sprzedaży!

Nie potrzebujesz wielogodzinnych narad, aby lepiej, skuteczniej, a przede wszystkim OD ZARAZ profesjonalnie zarządzać swoim zespołem i podnieść zasadniczo jakość usług w Twoim miejscu beauty!

DOKUMENT ZAWIERAJĄCY 13 KLUCZOWYCH ZASAD,

może trafić w Twoje ręce i pomóc Ci zaoszczędzić bezcenny czas i pieniądze! 

Myśl jest ulotna, dlatego kluczowe zasady regulujące pracę w zespole powinny być jasne, proste, klarowne, przystępne i zrozumiałe dla każdego członka zespołu i co najważniejsze SPISANE.

DOKUMENT gotowy do pobrania i edycji, a w nim do każdej zasady przykłady konkretnych zachowań, które ją realizują!

WAŻNE! Aby dokument skutecznie wdrożyć w Twoim salonie powinnaś jedynie:

  1. Zapoznać się z nim i ewentualnie edytować treść dopisując oczekiwane przez Ciebie postawy. Dzięki temu DOKUMENT będzie idealnie dostosowany to Twoich potrzeb.
  2. Zorganizować zebranie dla zespołu, by omówić szczegółowo zasady, które wdrażasz “od dziś”. W trakcie omawiania kluczowych zasad, zadbaj o to, aby każdy z członków zespołu mógł się wypowiedzieć i ewentualnie dopisać swoje propozycje.
  3. Zadbać o to, aby każdy członek zespołu zaakceptował i podpisał zasady.
  4. Zapoznać każdego nowego pracownika z obowiązującymi zasadami salonu.

 

Spisane, podpisane przez zespół oraz umieszczone w widocznym miejscu zasady zawsze pomogą Ci asertywnie rozmawiać z pracownikiem, zwłaszcza w sytuacjach spornych.

Zadbaj o dobrą, JASNĄ KOMUNIKACJĘ i konsekwentnie przypominaj o obowiązujących zasadach.

Trzymam kciuki za wdrażanie zmian!

Aleksandra Mazalon