Beauty Boss
O mnie Poznaj mnie!

Od lat jestem związana ze stanowiskami managerskimi i zarządzającymi w miejscach beauty.
Początkowo zajmowałam się PR & Marketingiem, a kolejno stawiałam spa od postaw więc zmagałam się ze wszystkimi trudnościami dotykającymi #BeautyBoss otwierających ten biznes. Również cyklicznie parę miesięcy w roku spędzam w USA, gdzie odwiedzam miejsca beauty (w szczególności dziele się wiedzą z Nowego Jorku i Miami, gdzie mieszkałam), rozmawiam z ich managerami, uczę się jak ten biznes rozwija się i dzięki jakim „zabiegom” za oceanem.

Na podstawie swojej non-stop rozwijanej wiedzy, doświadczenia i wniosków wydałam książkę, #BeautyBook jak szybciej i efektywniej rozwijać biznes beauty. W niej odnoszę się do 4 filarów biznesu: PR, obsługa klienta, zespół i produkt. Dzięki tej publikacji możemy ustalić nasz mini biznes plan działań i wypisać wszystkie zasoby jakie mamy – a jakich potrzebujemy by dodać tempa w naszych salonach. Pod koniec e-book’a również dzielę się 25 wskazówkami do wdrożenia na już w naszych miejscach.

Aktualnie wspieram rozwój miejsc premium, w szczególności współpracuje z właścicielami miejsc beauty i ich zespołami.

Dziś każdy ma „CO” sprzedać (produkty/usługi), pytanie, które zatem się nasuwa brzmi „JAK to zrobić?”. Tego uczę w szczególności. 

Specjalizuje się w PR’rze & marketingu, czyli obszarach, które gdy są dobrze prowadzone pozwalają nam lepiej zarabiać oraz niecodziennej obsłudze klienta znajdując czynniki wyróżniające wpływające na efekty WOW!

Obniżam koszty, łączę zasoby. Uczę jak przy niezależnym budżecie, małych umiejętnościach i dużym ZAANGAŻOWANIU #BeautyBoss i zespołu sprawić by goście do nas wracali i bezinteresownie polecali nas dalej.

Szczególnie kładę nacisk na spójność działań ONLINE z OFFLINE, dlatego na potrzeby próśb #BeautyBoss stworzyłam autorskie szkolenie #InstaBoss, gdzie uczę jak być BOSS’em swojego instagrama oraz w ramach tego projektu wydałam cykl edukacyjnych ebook’ów (dostępne w sklepie).

Na tej stronie dzielę się z Tobą moim doświadczeniem, wartościową non stop rozwijaną wiedzą. Sprawdź to co piszę, mówię – wypróbuj, wyciągnij dla siebie cenne lekcje i … rozwijaj się szybciej!

Dla osób pragnących szczegółowej wiedzy, zapraszam na konsultacje indywidualne, jak i szkolenia dla miejsc beauty:

  1. Niecodzienna Obsługa Klienta
  2. Wykorzystywanie maksymalnie swoich zasobów, budując efekty WOW!
  3. Skuteczna sprzedaż usług w salonie
  4. #InstaBoss, jak być bossem swojego Instagrama
  5. Konsultacje z #BeutyBoss
  6. Współpraca indywidualna

Szczegóły odnośnie szkoleń znajdziesz na stronie: SZKOLENIA DLA #BeautyBoss

Chętnie z Tobą porozmawiam na konsultacjach indywidualnych i spojrzę na Twój salon z perspektywy wspólnie wypracowanych wniosków. Pomogę Ci rozwijać Twój biznes beauty – zadzwoń do mnie +48 666 335 393 lub napisz mi o swoich potrzebach na ola.dworska@gmail.com.

Do usłyszenia!
Aleksandra Dworska