Umowa o pracę – wzór

KUP TERAZ

199,00 

Poznaj ten produkt:

Zadbaj o swoje dokumenty!

Komentarz do umowy:

Stan prawny projektu umowy to: 1 lipca 2023r., obejmuje zmiany, które weszły w życie w dniu 26 kwietnia 2023r.

Zgodnie z art. 29 Kodeksu Pracy umowa o pracę określa strony umowy, rodzaj umowy, datę jej zawarcia oraz warunki pracy i płacy, w szczególności: rodzaj pracy, miejsce wykonywania pracy, wynagrodzenie za pracę odpowiadające rodzajowi pracy, ze wskazaniem składników wynagrodzenia, wymiar czasu pracy, dzień rozpoczęcia pracy. Są to obligatoryjne elementy umowy, które de facto zmieszczą się na jednej stronie A4.

Proponowany przez Kancelarię projekt Umowy stanowi rozszerzoną propozycję zapisów, wypracowaną przez lata praktyki zawodowej w branży prawnej oraz branży Beauty, gdzie najczęściej można spotkać się z problemami związanymi z niewykonywaniem obowiązków pracowniczych, kradzieżą bazy danych klientów, oferowaniem klientom usług poza salonem Pracodawcy, nakładaniem klientów do skorzystania z usług konkurencji, nakłanianiem Pracowników do zmiany zatrudnienia, żądaniem usunięcia wizerunku Pracownika z portali społecznościowych Pracodawcy itp.  Z tego względu szczególnie ważne jest umieszczenie w umowie o pracę zapisów co do zakazu konkurencji w czasie obowiązywania umowy o pracę oraz zgody na wykorzystanie wizerunku Pracownika. Jednak jeśli jakiś zapis Umowy, który nie jest obligatoryjny Tobie nie odpowiada – po prostu go wykreśl i wykorzystaj Umowę w pozostałym zakresie.

Zależy nam, aby zapisy o zakazie konkurencji i zgodzie na wykorzystaniu wizerunku, znajdowały się w KAŻDEJ umowie z Pracownikiem, jaką zawierają właściciele salonów BEAUTY. Kierując się tym, proponowany projekt umowy o pracę zawiera GRATIS – klauzulę o zakazie konkurencji oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku!

 

Pełen dokument z pełnym komentarzem autora ma aż 22 strony!
Postaw na umowę chroniącą Cię jako pracodawcę i postaw jasne warunki współpracy dla pracownika.

 

Przy współpracy dokument prawny przygotowała Marzena Tajsner

Adwokat, doradca restrukturyzacyjny, właściciel Kancelarii Tajsner. Twoi Prawnicy oraz przedsiębiorca. Właścicielka SPA w Poznaniu. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na wsparcie z zakresu prawa dla przedsiębiorców, w szczególności  z branży Beauty

Mówi o przepisach, doradza, jak prowadzić działalność, podpowiada, jak zabezpieczyć się przed potencjalnymi pułapkami.

Zajmuje się również tematem nieuczciwej konkurencji – ze szczególnym naciskiem na branżę Beauty, ponieważ branża ta napotyka szereg problemów w tym zakresie. Z tego względu – uczy właścicieli salonów Beauty, właścicieli gabinetów lekarskich jak poradzić sobie z nieuczciwymi zrachowaniami pracowników i konkurencji.

Więcej wzorów umów na stronie www.beautyboss.pl/dokumenty

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts