Beauty Boss
Konsultacje z #BeautyBoss

Porozmawiajmy i razem podejmijmy działania podnoszące Twój biznes beauty na wyższy level!

Na konsultacji na początku mocno stawiam na temat 4 filarów biznesu beauty  (PR, obsługa klienta, zespół i produkt), dzięki którym rozpiszemy mini plan Twoich działań, a kolejno określimy Twoje zasoby, z których korzystasz i czego jeszcze potrzebujesz do szybszego rozwoju i budowania silnej marki beauty.

Na konsultacjach poruszymy także tematy:

  • Jak na każdym z 4 filarów biznesu budować efekt WOW!
  • Podstawy obsługi klienta oraz kluczowe elementy odnoszące się do EMOCJI by goście o nas pamiętali, do nas wracali i bezinteresowanie polecali nas dalej.
  • Usługa i dobry produkt to nie wszystko. Jak wyróżnić się na tle konkurencji?
  • Jak małymi rzeczami, niezależnie od budżetu reklamowego i umiejętności zaskakiwać swoich Gości?
  • Jak skutecznie łączyć i dbać o spójność działań online i offline (w salonie)?
  • Jak obcinać koszta, zwiększając zyski?
  • Dodatkowo sprawdzimy, czy Twoje aktualne materiały reklamowe sprzedają i budzą pragnienie u Gości, by mówili o Twoim salonie dalej?
  • Ładny instagram to nie wszystko, musimy często najpierw zmienić myślenie wewnątrz firmy. Nasz PR zewnętrzny, czyli wszystko, co się dzieje m.in. w sieci to wisienka na torcie. Najpierw ustalimy plan i to, co chcemy pokazywać, a kolejno ustalimy strategię na działania w social media.  Pomagam też w tym temacie!
  • I oczywiście tematy według potrzeb indywidualnych.

Przed szkoleniem robię szczegółowy audyt stron www i social media (facebook, Instagram).

EXTRA przekazuje materiał z gotowymi pomysłami (41) do wdrożenia w naszym salonie – uwzględniając mocno działania PRowe i Obsługę Klienta.

Konsultacja dedykowana jest dla osób rozpoczynających swoje działania w branży beauty, właścicieli i managerów salonów/klinik.
Na szkolenie indywidualne potrzebujemy 2 godziny. Poruszę na nich powyższe tematy, sprecyzowane pod działania i potrzeby BeautyBoss.

Koszt spotkania (Warszawa) lub konsultacji online – 700zł.

 

Gotowa na wspólne wprowadzanie zmian? Pomogę Ci rozwijać Twój biznes beauty – zadzwoń do mnie +48 666 335 393 lub napisz mi o swoich potrzebach na a.dworska@beautyboss.pl

Aleksandra Dworska
ekspertka od budowania silnych marek beauty