ODSŁUCHAJ: VI Perfect BeautyBoss
– O czym chce Ci powiedzieć Twoja skóra?

ODSŁUCHAJ: VI Perfect BeautyBoss
– O czym chce Ci powiedzieć Twoja skóra?

KUP BILET
by odsłuchać konferencje online

69,00 

O produkcie:

Opis

ODSŁUCHAJ

VI edycja konferencji ONLINE Perfect BeautyBoss

Konferencja to tematyczne wykłady ekspertów w swoich dziedzinach, połączone ze wskazówkami sprzedażowo-marketingowymi.

Temat szkolenia online to: O czym chce Ci powiedzieć Twoja skóra twarzy i głowy?

Podczas konferencji, wiedzą, wskazówkami, swoimi sprawdzonymi rozwiązaniami dzieliły się: Joanna Skrzypczak (@ekspert_kosmetyczny), Katarzyna Klatka (@klatka.katarzyna) i Aleksandra Dworska (@beautybosspl).

Szkolenie przeznaczone jest dla:
✅ pasjonatów pielęgnacji,
✅ pacjentek, osób, które przeszły już salonowe terapie,
✅ studentek,
✅ kosmetologów i trychologów,
✅ właścicieli miejsc #beauty z usługami zabiegów na twarz,
✅ zespołów pracujących w klinikach.

 

 

Poznaj lepiej prelegentki!

Katarzyna Klatka (@klatka.katarzyna)

Magister kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka badania klinicznego pod tytułem: “Wpływ zabiegów karboksyterapii na miejscową redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej”.

Posiada 13-letnie doświadczenie w pracy kosmetologa i wciąż podnosi swoje kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach specjalistycznych. W trakcie swojej kariery zawodowej poznała metodologię i działanie wielu zabiegów i technologii kosmetycznych m. in.: radiofrekwencji, laseroterapii, podczerwieni, ultradźwięków Hi-Fu, Low-Fu, diatermii, endermologii, karboksyterapii, kriolipolizy i wielu innych. Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych, rewitalizujących, leczeniu problemów z nadmierną pigmentacją skóry oraz terapiach wspomagających modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu.

​W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała.

Uważam, że tylko współpraca między kosmetologiem a pacjentem pozwoli uzyskać trwałe efekty zabiegowe. Równowaga pomiędzy skutecznymi metodami pielęgnacyjnymi a dobrym samopoczuciem to klucz do sukcesu. Zabiegi z zakresu kosmetologii pozwalają na pobudzenie odpowiednich procesów fizjologicznych odpowiedzialnych za dobry stan naszej skóry, należy jednak pamiętać że, zdrowe odżywianie oraz odpoczynek są równie ważnymi elementami zdrowia i zadbanego wyglądu.

 


Joanna Skrzypczak (@ekspert_kosmetyczny)

Magister kosmetolog-trycholog, po 8 latach rzuciła korpo, w którym przeszła kilka stanowisk m.in. dermokosultantki, przedstawciela handlowego, szkoleniowieca. Zakochana w trychologii, zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają jej prowadzić skuteczne terapie. Właścicielka gabinetu w Warszawie, dystrybutor trichokosmetyki Simone Trichology, wykładowca WSIIZ w Warszawie. W social mediach znana jako @ekspert_kosmetyczny.

 

Aleksandra Dworska (@aleksnadradworska)

Ekspertka w budowaniu silnych marek beauty. Wspiera rozwój miejsc beauty, w szczególności współpracuje z właścicielami miejsc premium. Autorka 5 ebooków, w tym bestseller o zarządzaniu w branży beauty #BeautyBook. Absolwentka czterech kierunków studiów, m.in. doradztwa i coachingu oraz PR. Specjalizuje się w budowaniu PR, marketingu oraz tworzeniu niestandardowej obsługi klienta w salonach. Kilkuletnie doświadczenie w branży beauty na stanowiskach zarządzających pozwala jej kreować innowacyjne rozwiązania, znajduje czynniki wyróżniające wpływające na efekty WOW! Obniża koszty, łączy zasoby. Uczy jak przy niezależnym budżecie, małych umiejętnościach i dużym ZAANGAŻOWANIU sprawić by goście wracali do salonu i bezinteresownie polecali go dalej.

 

⤵⤵⤵⤵

WAŻNE!

Wykupując odsłuch otrzymasz na e-mail 3 PDF-y z linkami do wystąpień oraz notatkami z prelekcji. Wszelkie inne atrakcje/zniżki, które pojawiły się podczas wystąpienia, były przeznaczone dla uczestników LIVE wydarzenia z dnia 06.02.021 r.

W CENIE:

  • 3 wykłady, każdy trwający godzinę,
  • notatki od prelegentek,
  • certyfikat uczestnictwa do pobrania w formie PDF,
  • nielimitowany dostęp do nagrań.

 

Udanej edukacji,
Asia, Kasia i Aleksandra