BeautyBook
by Aleksandra Mazalon (Dworska)

BeautyBook
by Aleksandra Mazalon (Dworska)

Kup e-book i poznaj 4 filary biznesu beauty

 

49,90 

O produkcie:

Opis

BESTSELLER nr 1!

Poznaj moją perspektywę na branżę beauty. 4 filary, które pomogą rozpisać Ci biznesplan działań i przeniosą Twój biznes na wyższy level.

 

Spraw by goście do Ciebie wracali, pamiętali o Tobie i bezinteresownie polecali Cię dalej!

#BeautyBook wydany pod patronatem medialnym Versum.pl – najlepszego w Polsce systemu do zarządzania salonem.

90 stron pełnych wiedzy, rozmowy z dwoma ekspertami. Krok po kroku opisane wskazówki możliwe do wdrożenia na już!

Podpowiem Ci, jak przy niewielkich nakładach albo zupełnie bezkosztowo wprowadzić zmiany, które natychmiast podniosą jakość i standard Twojego salonu, a docelowo także zyski!

 

Jeśli masz produkt premium albo jesteś właścicielem obiektu beauty, przygotowałam dla Ciebie wiedzę, która wyróżni Cię na tle konkurencji!

W e-booku przekażę Ci wskazówki, które niezależnie od swoich umiejętności możesz wprowadzić już teraz – wystarczy sama świadomość, zaangażowanie i przekierunkowanie energii, którą wkładasz w swój salon na nieco inny tor.

JEŚLI TWOIM CELEM JEST ZASKAWIWANIE, a plan który realizujesz kiepsko działa… nie zmieniaj CELU, a plan! Pomogę Ci w tym dzieląc się tą publikacją.

 

W #BeautyBook’u znajdziesz:

  1. Historia diamentu, czyli jaki wybierasz diament?
  2. Cztery filary biznesu beauty
  3. Poznaj swoje opakowanie – wyróżniki, efekty WOW!, zasoby
  4. Gotowe wskazówki podnoszące standard Twojego salonu
  5. Rozmowy z czterema ekspertami z różnych dziedzin wspierających biznes beauty, m.in.:
    Jagoda Strzyżewska, Prawnik
    Bartosz Paczkowski, Innowator

Możesz także zakupić ten e-book w wersji angielskiej. Napisz zapytanie na adres: aleksandra@beautyboss.pl

Poznaj lepiej autorkę!

Aleksandra Mazalon

Ekspert ds. budowania marek beauty.
Od wielu lat związana ze stanowiskami menedżerskimi i zarządzającymi w branży beauty. Ukończyła studia z zakresu Public Relations, Doradztwa i Coachingu. Jest autorką kursu online „Biznes Plan dla BeautyBoss” oraz licznych e-booków, w tym bestsellera „BeautyBook”.

Początkowo zaangażowana w działania z zakresu PR i marketingu branży beauty, następnie tworzyła od podstaw powstawanie i funkcjonowanie SPA.

Cyklicznie spędza czas w USA, gdzie odwiedza miejsca beauty wymieniając doświadczenia i zbierając dobre praktyki (w szczególności dzieli się wiedzą z Nowego Jorku i Miami).

Wspiera, edukuje, inspiruje  i dzieli się sprawdzonymi rozwiązaniami w ramach społeczności www.beautyboss.pl oraz przeprowadzanych salonowych rewolucji. Pomaga zarządzać i ustrukturyzować biznes beauty w obszarach PR, marketingu, motywacji pracowników, sprzedaży, rentowności usługi i produktów itp., wznosząc go na wyższy poziom.

www.beautyboss.pl
www.instagram.com/beautybosspl

Rozwijajmy się razem!

 

E-book #BeautyBook jest wstępem do bardzo szczegółowego KURSU ONLINE – BIZNESPLAN DLA BEAUTYBOSS. Kurs opiera się na 16 filmikach edukacyjnych wraz z załączonymi notatkami. Więcej o kursie przeczytasz TUTAJ.